Keresés a honlapon




Untitled Document
 
Büszkeségeink
 

A 2018/2019-es tanév versenyein kimagasló eredményt elért tanulók és felkészítő tanáraik

Tanulmányi versenyek

Magyar Pongrác Szabolcs 2.a Kisvárdai I. Trombitaverseny I. kcs 3.hely, felkészítő: Dajka András

Szakáts Áron 2.a Zelk Zoltán megyei szavalóverseny 3.hely, felkészítő: Ivorné Andrikó Mária

Bor Mihály 2.c Kisvárdai I. Trombitaverseny I. kcs 1.hely, felkészítő: Dajka András

Kánya Balázs 5.a Megyei angol nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 6. hely; Litterátum megyei angol nyelvi verseny 1.hely, felkészítő: Kubicsek Tünde

Czene István 5.b Litterátum megyei angol nyelvi verseny 3.hely, felkészítő: Szilágyiné Csabai Beáta

Tajthy Emese 5.b IX. Krétakör Művészeti Verseny Zongora kategória arany minősítés felkészítő: Hamvainé Karászi Aranka

Pelsőczi Máté 5.c Litterátum megyei angol nyelvi verseny 6.hely, felkészítő: Szilágyiné Csabai Beáta

Telepóczki Hanna 5.d Zelk Zoltán megyei számítógépes grafika verseny 4.hely, felkészítő: Szurdoki Ferenc

Boda Tibor 6.a IX. Krétakör Művészeti Verseny Zongora kategória ezüst minősítés felkészítő: Hamvainé Karászi Aranka

Ignácz Éda 6.a Megyei német nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 4. hely; Litterátum megyei német nyelvi verseny 1.hely, felkészítő: Potorné Suller Gizella

Nagy Máté 6.a Litterátum megyei angol nyelvi verseny 1.hely, felkészítő: Puskásné Ördög Vivien

Németh Alíz 6.a Litterátum megyei angol nyelvi verseny 4.hely, felkészítő: Szilágyiné Csabai Beáta

Ónodi Léda 6.a Megyei német nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 6. hely, Litterátum megyei német nyelvi verseny 3.hely; felkészítő: Potorné Suller Gizella

Falatovics Gréta 6.b TIT megyei történelem verseny 6.hely felkészítő: Seresné Kulcsár Margit

Harbach Kitti Laura 6.b VII. megyei szépíró verseny (SNI) 3.hely, felkészítő: Hermanné Ambrus Erika

Seres Boldizsár 6.b Litterátum megyei angol nyelvi verseny 3.hely, felkészítő: Szilágyiné Csabai Beáta

Asztalos Tamara 6.c Megyei német nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 3. hely; Litterátum megyei német nyelvi verseny 2.hely, felkészítő: Potorné Suller Gizella

Lukács Levente 6.d Litterátum megyei angol nyelvi verseny 6.hely, felkészítő: Szilágyiné Csabai Beáta

Kéninger Eszter 6.d Litterátum megyei angol nyelvi verseny 2.hely, felkészítő: Szilágyiné Csabai Beáta

Elek Zoltán 7.a Megyei német nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 5. hely; Litterátum megyei német nyelvi verseny 2.hely, felkészítő: Deák Mária; Zelk Zoltán megyei számítógépes grafika verseny 6.hely, felkészítő: Szurdoki Ferenc

Kovács Réka 7.a Litterátum megyei német nyelvi verseny 3.hely, felkészítő: Deák Mária

Csernyéczki Nóra 7.d TIT országos német nyelvi verseny megyei 4. hely; Litterátum megyei német nyelvi verseny 1.hely; felkészítő: Deák Mária

Farkas Ildikó 7.d Megyei Angol nyelvi triatlon verseny (Máriapócs) 3.hely; Litterátum megyei angol nyelvi verseny 2.hely, felkészítő: Puskásné Ördög Vivien

Auxi Júlia Kiara 8.a Szépen szóló verseny IV. kat.(SNI) 2.hely, felkészítő: Gyetvai Zsuzsa

Huszár Adél 8.b Tomsits Rudolf Zenei verseny Népzene kategória II.kcs 2.hely, felkészítő: Szigetiné Tóth Enikő

Popovics Sándor 8.b Megyei német nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 5. hely; Litterátum megyei német nyelvi verseny 5.hely, felkészítő: Potorné Suller Gizella

Berecz Szabolcs 8.c Megyei német nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 1. hely; Litterátum megyei német nyelvi verseny 2.hely, felkészítő: Potorné Suller Gizella

Pelsőczi Bence 8.c Litterátum megyei angol nyelvi verseny 4.hely, felkészítő: Kubicsek Tünde

Akai Médea 8.d Tomsits Rudolf Zenei verseny Népzene kategória II.kcs 3.hely, felkészítő: Szigetiné Tóth Enikő

Kató Luca 8.d Megyei német nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 4. hely; TIT országos német nyelvi verseny megyei 2. hely; Litterátum megyei német nyelvi verseny 4.hely, felkészítő: Potorné Suller Gizella

Nagy Zsanka 8.d Megyei német nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 3. hely;

TIT országos német nyelvi verseny megyei 1. hely; Litterátum megyei német nyelvi verseny 3.hely, felkészítő: Potorné Suller Gizella

Ónodi Zsófia 8.d Megyei német nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 6. hely; Litterátum megyei német nyelvi verseny 6.hely, felkészítő Potorné Suller Gizella

Szabados Zoltán 8.d Megyei angol nyelvi verseny (Móricz Zsigmond Ált. Iskola, Nyháza) 4. hely; Litterátum megyei angol nyelvi verseny 3.hely, felkészítő: Kubicsek Tünde

Angyal András Bethlen művészeti fesztivál zongoraverseny 3. hely, felkészítő:: Hamvainé Karászi Aranka

Reddevils csapat: A csapat tagjai: Nagy Zsolt 8.a, Zagyi Krisztián 8.d I. Nyíregyházi SUMO és RobotOlimpia csapatverseny 3.hely, felkészítő: Sinku Miklós, Szurdoki Ferenc

Tomi Robi csapat A csapat tagjai: Kromplák Tamás 8.a, Móré Tamás 8.a I. Nyíregyházi Robot Exatlon csapatverseny 2.hely , felkészítő: Sinku Miklós, Szurdoki Ferenc

Pacsirta népdalcsoport: a csoport tagjai: Akai Médea 8.d, Huszár Adél 8.b, Kövér Laura 8.b, Ruzsvon Patrícia 8.b Tomsits Rudolf Zenei verseny Népzene kategória II.kcs 2.hely; felkészítő: Szigetiné Tóth Enikő


Levelezős Országos Honismereti Tanulmányi Verseny eredménye:

Megyei 1., országos 1.hely: Ocsenás István Szilárd 5.b, Tajthy Emese 5.b, Cserpák Roland 5.c, Pelsőczi Máté 5.c, Gégény Petra Luca 5.d, Majoros Bálint 5.d, Lukács Levente 6.d

Megyei 4., országos 4.hely: Hornyák Csaba Dániel 6.d

Megyei 5., országos 5.hely:Jónás Márk 6.c

Megyei 6., országos 6.hely:Hullár Natália Maja 6.b

Megyei 7., országos 7.hely:Csernyéczki Nóra 7.d

Megyei 8., országos 8. hely:Elek Zoltán 7.a

Megyei 9., országos 10.hely: Tóth Máté 6.d

Felkészítő: Németh-Kiss Tímea



Sporteredmények


Diákolimpia Kispályás labdarúgás IV. kcs. : megyei 5.hely A csapat tagjai: Kiss István 8.a, Ónodi Attila 8.a, Pivarnyik Tibor 8.c, Popovics Sándor 8.b, Kalderál Patrik 8.b, Majoros János Miklós 8.b, Balázsi Bálint 8.d, Sánta Bence 8.a, Móré Tamás 8.a, Szegedi Miklós Kristóf 8.b

Atlétika IV.kcs. fiú öttusa: megyei 6.hely A csapat tagjai: Balázsi Bálint 8.d, Bodó Tamás Attila 8.d, Majoros János Miklós 8.b, Móré Tamás 8.a, Nagy Gábor 8.d, Ónodi Attila 8.a

Atlétika IV. kcs. leány öttusa: megyei 5.hely A csapat tagjai: Bodogán Blanka 8.a, Matyasovszki Tímea 8.c, Móricz Réka 7.b, Németh Gréta 8.c, Pancsusák Réka 8.b, Veres Laura 8.a

Atlétika III.kcs. leány négytusa: nagykörzeti döntő 1.hely A csapat tagjai: Asztalos Tamara 6.c, Gaál Alexandra 6.b, Hullár Natália 6.b, Ignácz Fanni 6.b, Kiss Virág 7.c, Márkus Johanna 7.b

Atlétika III. kcs. fiú négytusa: nagykörzeti döntő 3.hely A csapat tagjai: Bódi Tibor 6.b, Hegedüs Marcell 6.b, Matyasovszki Bence 6.d, Seres István Boldizsár 6.b, Tóth Gergő 6.d

Felkészítő testnevelők: Ferenczi György, Kovács Gábor, Szakáts Szabolcs

Úszó Diákolimpia eredményei:

Asztalos Tamara 6.c 100 m mellúszás III.kcs. országos 1.hely, 100 m gyorsúszás országos 2.hely

Lukács Levente 6.d 100 m hátúszás III. kcs. megyei 1., országos 12.hely; 100 m gyorsúszás megyei 5.hely; 400 m gyorsúszás megyei 6.hely

Kormány László 6.a 100 gyorsúszás III. kcs megyei 2. hely, 100 m mellúszás megyei 2.hely; 400 m gyorsúszás megyei 3.hely

Csombók Réka 5.a 100 m hátúszás III. kcs megyei 2.hely, 100 m gyorsúszás megyei 3.hely; 400 m gyorsúszás megyei 1.hely

Veres Laura 8.a 100 m gyorsúszás IV. kcs megyei 2.hely, 100 m hátúszás megyei 2.hely

Oláh Vendel 7.d 100 m hátúszás IV. kcs. megyei 3.hely, 100 m gyorsúszás megyei 4.hely; 400 m gyorsúszás megyei 1.hely

Balla Zsombor 3.b 50 m gyorsúszás I. kcs megyei 3.hely; 50 m hátúszás megyei 6.hely; 200 m gyorsúszás megyei 1.hely

Hegedüs Petra 2.a 50 m hátúszás I. kcs megyei 5.hely; 200 m gyorsúszás megyei 2.hely

Lukács Eszter 3.b 50 m hátúszás I. kcs megyei 6.hely; 200 m gyorsúszás megyei 1.hely

Tóth András 3.a 200 m gyorsúszás I. kcs megyei 3.hely

Havaly Ádám 7.a 400 m gyorsúszás IV. kcs megyei 4.hely

Baran Bence 8.c 400 m gyorsúszás IV. kcs megyei 6.hely

Hegedüs Lívia 6.b 400 m gyorsúszás III. kcs megyei 3.hely

4x50 m leány gyorsváltó III. kcs megyei 1.hely, országos 5.hely: Asztalos Tamara 6.c, Csombók Réka 5.a, Hegedüs Lívia 6.b, Puskás Napsugár 5.c

4x50 m fiú gyorsváltó III. kcs megyei 1.hely, országos 16. hely: Baranyi Bence 6.c, Kormány László 6.a, Lukács Levente 6.d, Havaly Róbert 5.b

Felkészítők: Vigh László, Czaga Sándor, Seres Zsigmond

A Szülői Munkaközösség és az Ibrányi Gyermekekért Alapítvány ebben a tanévben is többször támogatta és segítette az intézmény munkáját. Köszönjük a gyerekek jutalmazásában, díjazásában, a programok lebonyolításában nyújtott segítséget!


Archívum:

2005/2006
2006/2007
2007/2008
2008/2009
2009/2010
2010/2011
2011/2012
2012/2013
2013/2014
2014/2015
2015/2016
2016/2017
2017/2018


 

NOVEMBERI PROGRAM
2019.11.04. 08:00


November 4.
Őszi szünet utáni első tanítási nap: „B” hét, hétfő

November 8.
9.00 Márton-napi vásár – alsó tagozat
Helye: Szabolcs úti óvoda

November 12.
1-2. óra Nyílt tanítási nap- alsó tagozat
14.00 Munkaértekezlet

November 13.
Nyílt tanítási nap – felső tagozat

November 20.
9.30 Színházi előadás – 1-2. évfolyam
„Lány a sárkányhajóban”
Helye: ILMK

November 26.
14.00 Munkaértekezlet

November 26.
16.30 SZMK választmányi ülés
Helye: ebédlő

November 28.
15.30 Fúvós tanszaki hangverseny
Helye: Zeneiskola

November 29.
8.00 Első adventi gyertyagyújtás
Helye: felsős földszinti aula



Minden jog fenntartva! 2004-2019. Árpád Fejedelem Általános és Művészeti Iskola