Keresés a honlapon



Időjárás

booked.net

Tehetséggondozás
 
Tehetséggondozás
 

A Géniusz Palántaképző Tehetséggondozó Műhely tevékenységének bemutatása

Büszkeségeink (2009/2010)

Díjak odaítélésének szabályzata (2010.11.29)

Sikeres pályázat (2011)

A tehetséggondozó körök működése (2010/2011)

Tehetségnap az iskolában (2011.03.22-23)

A Géniusz Palántaképző díjazottjai (2010/2011)

Büszkeségeink (2010/2011)

Projektek és tehetséggondozó körök (2011/2012)

Tehetségnap az iskolában (2011.11.16)

A Géniusz Palántaképző díjazottjai (2011/2012)

Büszkeségeink (2011/2012)

Projektek és tehetséggondozó körök (2012/2013)

A Géniusz Palántaképző díjazottjai (2012/2013)

Büszkeségeink (2012/2013)

Projektek és tehetséggondozó körök (2013/2014)

A Géniusz Palántaképző díjazottjai (2013/2014)

Büszkeségeink (2013/2014)

Projektek és tehetséggondozó körök (2014/2015)

Sikeres pályázat (2014/2015)

A Géniusz Palántaképző díjazottjai (2014/2015)

Büszkeségeink (2014/2015)

A Géniusz Palántaképző díjazottjai (2015/2016)

Büszkeségeink (2015/2016)

Büszkeségeink (2016/2017)

 


 

MÁJUSI PROGRAM
2019.05.01. 08:00


Május 01. Munkaszüneti nap

Május 06.
8:00-16:00 Papírgyűjtés

Május 07.
8:00 „Határtalanul” 2. előkészítő óra (7. évfolyam)
8:00-18:00 Papírgyűjtés

Május 08.
8:00-12:00 Papírgyűjtés
TIT Megyei történelem verseny – 2. forduló

Május 09.
13:00 Fényképezkedés (8.c, 8.d)

Május 10.
11:00-14:00 Élménycentrum (7-8. évfolyam)
13:00 Fényképezkedés (8.a, 8.b)

Május13.
8:00 A 8. évfolyam történésze - háziverseny

Május 13-17.
„Határtalanul” – Tanulmányi kirándulás Erdélybe

Május 14.
16:30 SZMK választmányi ülés

Május 21.
13:30 Munkaértekezlet

Május 22.
Országos nyelvi kompetenciamérés – 6., 8. évfolyamon

Május 24.
11:00-14:00 Élménycentrum (5-6. évfolyam)
„Határtalanul” értékelő óra (7. évfolyam)

Május 29.
Országos kompetenciamérés – 6, 8. évfolyam

Május 31.
8:00 EFOP 3.1.5 projektnap – Családi nap




Minden jog fenntartva! 2004-2019. Árpád Fejedelem Általános és Művészeti Iskola